AKTUALNOŚCI

Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej jest sponsorem i współorganizatorem konferencji naukowej i warsztatów z okazji 25-legia działalności Europejskiej Koalicji do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA w Europie w Polsce i w Legnicy.
Głównym sponsorem konferencji jest Fundacja KGHM Polska Miedź, której serdecznie dziękujemy.

01konferencjaED
02konferencjaED

27 czerwca 2019 r. minęła 27 Rocznica działalności naszego Ośrodka.

Krótkie podsumowanie naszych działań :

27 lat plakat

15 października 2016r.

zapr paryz wystawaZapraszamy do Ośrodka Diagnostyki Onkologicznej przy ul. Andersa 4 o godz. 18:00 na wernisaż wystawy fotograficznej artysty fotografika z Krakowa Tadeusza Zycha pt Życie wielkich miast Paryż. Fotografie przedstawiają codzienne życie współczesnego Paryża, miasta pełnego ciekawych zakątków przesiąkniętych atmosferą artystycznej cyganerii, które ma swój specyficzny oraz niepowtarzalny klimat. Atrakcją wernisażu będą losy, można będzie wygrać obraz artysty oraz 10 kubków z obrazami Tadeusza Zycha. Do wygrania są także trzy komplety biżuterii ofiarowane przez Galerię Sztuki w Legnicy Wejście na wernisaż jest bezpłatne.


15 października 2016r. MARATON ZUMBY

maraton zumby


14 października 2016r. o godz. 12:00 zapraszamy do wzięcia udziału w XIX Marszu EUROPA DONNA Legnica.

marsz ku zdrowiuJak każdego roku Marsz prowadzi Orkiestra Komendy Wojewódzkiej z Wrocławia. Atrakcją tegorocznego marszu będzie występ Mażoretek z Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika z Chojnowa. Podczas marszu będziemy rozdawać materiały o profilaktyce raka piersi , jednocześnie zwracamy uwagę jak bardzo ważną rolę spełnia profilaktyka w obniżeniu zachorowalności na tę chorobę.. Przyłącz się do nas.

OŚRODEK DIAGNOSTYKI ONKOLOGICZNEJ
ul. G. Andersa 4; 59-220 Legnica
tel. 725 221 081; e-mail: odo@onkologia.legnica.pl